Baskılı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil üretiminde, Türkiye’deki birçok kuruluşa çözüm ortağı olmanın tecrübesini başarımız kabul ederek en iyi hizmeti vermek adına tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Baskılı Islak Mendil

Boyut

Ücretsiz tasarım hizmeti ile grafik departmanımız tarafından hazırlanan görsel çalışmalarınız için WhatsApp üzerinden bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Koku

Markanıza özel üretim yapılan baskılı ıslak mendil ürünleri ile hijyen ve kalite anlayışınızı müşterilerinize gösterin. Üzerinde logonuzun ve size ait bilgilerinizin bulunduğu baskılı ıslak mendil için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yukarıdaki ölçü tablomuzdan seçeceğiniz size en uygun ambalaj ve koku seçeneği ile baskılı ıslak mendil siparişlerinizi güvenle üstleniyoruz. Tüm Türkiye anlaşmalı kargomuz ile sevk edilen ürünleriniz kapınıza kadar geliyor.

Baskılı Islak Mendil

60° ve 80° Alkollü Limon kolonyalı yada farklı esans çeşitleri ile mendil üretiminde Türkiye’nin bir çok ilinde kurumsal veya zincir firmalara çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Daima en iyi hizmeti ve kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz her üründe aldığımız memnuniyeti korumak adına tüm ekibimiz ile durmadan çalışıyoruz.

Logolu Islak Mendil, Logo Baskılı Islak Mendil, Restaurant için Islak Mendil, Promosyon Islak Mendil, Tek Kullanımlık Islak Mendil, Markanıza Özel logolu Islak Mendil, Tekli Islak Mendil İzmir, Markanıza Özel Islak Mendil İstanbul, Markanıza Özel Islak Mendil Antalya, Markanıza Özel Islak Mendil Aydın, Markanıza Özel Islak Mendil Bodrum, Markanıza Özel Islak Mendil Çeşme, Markanıza Özel Islak Mendil Ankara, Markanıza Özel Islak Mendil Üretimi, Tekli Kolonyalı Mendil, Tek Kullanımlık Kolonyalı Mendil, Baskılı Restoran Kolonyalı Mendil, Baskılı 70° Islak Mendil, 6x10cm Markanıza Özel Islak Mendil, 7×12 Markanıza Özel Islak Mendil, 10x10cm Markanıza Özel Islak Mendil, Markanıza Özel Islak Mendil Fabrikası, Markanıza Özel Islak Mendil Üreticisi, En Ucuz Markanıza Özel Islak Mendil, Logolu Islak Mendil Kuşadası, Logolu Islak Mendil Eskişehir, Logolu Islak Mendil Adana, Logolu Islak Mendil Üretimi, Logolu Islak Mendil Ölçüleri, Markanıza Özel Islak Mendil Koku Çeşitleri, paketlesek.com